O NÁS

Vyrábíme porcelánové fotografie na hroby a pomníky​.

Výrobě fotografií na hrob se věnujeme již od roku 1991. Postupně jsme se vypracovali na zkušené specialisty a získali dobré jméno nejen na českém trhu. Vnímavě nasloucháme svým zákazníkům a jsme otevřeni novým věcem, naše práce je pro nás výzvou. Mnoho ukázek porcelánových fotografií naleznete na pobočkách v Brně, Českých Budějovicích, Kolíně a Ostravě.

Keramio® je registrovaná ochranná známka zapsaná Úřadem průmyslového vlastnictví.

NÁŠ TÝM

NIK

TECHNOLOG VÝROBY

Fotografické a tiskové procesy studoval Nik na Chemické fakultě Vysokého učení technického v Brně. Jeho oborem je výroba keramických fotografií, které vydrží mnoho desetiletí.

LUDMILA

FOTOGRAF

V Brně začala Ludmila svoji fotografickou éru. V době analogové se věnovala portrétní fotografii a retušování. Již od roku 1991 se věnuje fotokeramice. 

HANKA

ZAKÁZKY/ESHOP

Hanka se pečlivě věnuje objednávkám. Má na starosti mimo jiné administrativní agendu. Při komunikaci emailem to bude ona, kdo potvrzuje přijetí zakázky nebo navrhuje další kroky k rychlé a správné realizaci zakázky.

KAMIL

PŘÍJEM ZAKÁZEK

V kanceláři se snaží o bezproblémový chod. Ochotně vysvětlí, co je potřeba. Stará se o příjem a výdej zakázek. Ukáže vám vzorky a sepíše objednávku.

NIKOLA

GRAFIK

Vystudovaná grafička Nikola zpracovává vaše fotografie. Nepostrádá smysl pro detail a její schopnosti se hodí v mnoha případech složitých retuší a fotografických úprav. 

IZABELA

GRAFIK

Izabela má více než 20 let zkušeností s retuší a renovací starých fotografií. Fotografování je také její velký koníček. Je to člověk na svém místě.

SILVIE

výroba a expedice

Jemná motorika a preciznost při práci jsou klíčové faktory v naší výrobě, které Silvie perfektně splňuje.  

JITKA

VÝROBA a expedice

Pečlivá Jitka je nepostradatelnou součástí týmu. Klid při práci a cit pro detail se projevuje v krásném provedení našich výrobků.