NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Nemějte obavy, nevybledne. Díky použitému materiálu a technice vypalování můžeme zaručit stálost barevného spektra a odolnost i proti působení přímého slunečního záření.

Ano, úpravy tohoto typu provádíme často. Naši grafici jsou skuteční profesionálové a zhotovit kvalitní portrét dokáží i ze skupinové fotografie. Neváhejte nám ji zaslat k individuálnímu posouzení.

Stanovit přesný termín završení výroby není tak úplně možné – záleží na náročnosti konkrétního výrobku i na aktuálním naplánování výpalu celé várky fotografií ve speciální peci. Můžete si být však jisti, že konáme, co je v našich silách.
Běžná doba zhotovení je v řádu 10 až 15 dní, někdy jsme hotovi dříve, někdy později.

Porcelánové fotografie lepíme na pomník či náhrobní kámen speciálním lepidlem. Technika lepení má však svá specifika. Vždyť musí vydržet desítky let! Je tedy vhodné dodržet doporučený postup.

Nabízí se i možnost přenechat lepení odborníkovi (kameníkovi), což je běžná praxe.

Všechny potřebné úpravy si provedeme sami – máme s nimi mnohaleté zkušenosti a víme, jak nejlépe fotografii připravit pro techniku keramického tisku.

Zašlete nám je k posouzení a my Vám s výběrem pomůžeme. Přeci jen už máme díky zkušenostem potřebné estetické cítění v oku a víme, jaké náležitosti předloha pro hezkou porcelánovou fotografii vyžaduje.

Ano, převádíme barevné fotografie na černobílé i sépiové. Tyto úpravy provádíme zdarma.

Určitě jsme na Vás nezapomněli. Vzhledem k velkému množství fotografií, které zpracováváme, Vás však žádáme o jistou trpělivost. Náhledy vypracováváme postupně dle data objednávky a ke každému z nich přistupujeme s maximální pečlivostí. Přesný termín zhotovení Vašeho náhledu tedy nedokážeme určit. Snažíme se však o co nejrychlejší dodání.

Jistě. K Vaší fotografii přistupujeme s co největším respektem a spolu s hotovým výrobkem Vám ji zašleme zpět.

Během dokončování prací na Vašem výrobku Vám zašleme email s podrobnými podklady k platbě.

Na pobočce v Ostravě jsme nejlépe vybavení na skenování různých typů fotografických předloh.