Jako symbol naší paměti, úcty, víry a naděje

DEKORACE NA HROB

ČISTÉ – VKUSNÉ – HARMONICKÉ
dekorace na hrob Ježíš
Jako symbol naší paměti, úcty, víry a naděje

DEKORACE NA HROB

ČISTÉ – VKUSNÉ – HARMONICKÉ

DEKORACE NA HROB

Na hřbitově chceme vyjádřit své emoce a vzpomínat na naše blízké, kteří už s námi nemohou být. Nabízíme různé druhy dekorací, v různých barvách, dle vašeho vkusu a potřeb pro vyjádření svých pocitů a přání.

Fotokeramická technologie funguje na principu přenosu digitálního obrazu na keramiku a tím umožňuje vytvořit barevně stálý a odolný obraz. Naše fotokeramika je odolná proti vnějším vlivům jako je vlhkost, mráz a déšť. Nevybledne ani na přímém slunci.
dekorace na hroby a pomniky

ORIGINÁLNÍ PORCELÁNOVÉ DEKORACE

Zajímá vás více?
Neváhejte zavolat 737 188 653

Originální porcelánové dekorace jsou naše srdcová záležitost. Velkou předností je možnost libovolné úpravy grafiky, popřípadě přidání textu. Náš tisk zaujme vynikající jemností.

REÁLNÉ UKÁZKY DEKORACÍ

CHCETE OBJEDNAT?

Napište na email info@keramio.cz a individuálně dořešíme. Některé motivy lze objednat přímo v eshopu. Motivy ve tvaru srdce naleznete zde. Motivy na stojanu zde. Ostatní motivy lze objednat napsáním KÓDU v poznámce u objednávky.
Dekorační motivy mají své označení (například holubice s označením HOL1) a lze ji vyrobit na libovolném porcelánu z naší nabídky (číslo dekoračního motivu lze napsat do poznámky v objednávce). Přehled nabízených porcelánu najdete na produktové stránce eshopu.

Potřebujete poradit??
Zavolejte 737 188 653

Líbí se vám naše dekorace na hrob?
Jak objednat:

Napište na email info@keramio.cz a individuálně dořešíme.

Příklad: Holubice s označením HOL1 a chtěl/a bych ji na kruhu velikosti 8 cm.

Dekorační motivy lze vyrobit na libovolných porcelánech z naší nabídky. Jejich přehled najdete na produktové stránce (eshop).