FOTOGALERIE

Reálné ukázky fotografií na pomníky a hroby. Oválek, obdélník, stojánek, ovál euro, obdélník klasik, obdélník kulaté rohy – to jsou nejčastější fotografie na hřbitov.

Kliknutím otevřete fotografii a tahem do stran můžete ve fotogalerii listovat. Dvojitým poklepáním si fotografii můžete zvětšit.

První podnět přichází od Vás. Obracíte se na nás se svými požadavky a představami (telefonicky, emailem, dopisem, osobní návštěvou), nebo přímo vytváříte objednávku přes náš e-shop. Nejprve je nutné vybrat vhodnou fotografii na pomník jako předlohu k dalšímu zpracování. Provádíme potřebné grafické úpravy jako ořez, odstraňování skvrn či montáž tak, abychom docílili co nejhezčí výsledné fotografie. Někdy je zapotřebí retušovat více, jindy vůbec. Ale i když máme k dispozici velmi starou nebo poškozenou předlohu, jsme připraveni udělat vše, co je v našich silách, abychom splnili Vaše očekávání a vyrobili pro Vás na náhrobek hezkou vzpomínku. Poté už nastává fáze samotné výroby.
Keramická a porcelánová fotografie je unikátní právě tím, že vydrží krásná po mnoho let navzdory povětrnostním vlivům a počasí. Fotografie na hroby a pomníky mohou být také s textem, nebo s dekorací. Přejete-li si, zašleme Vám před spuštěním samotné výroby NÁHLED k odsouhlasení.